İstanbul inşaat firmaları için tanıtım ve reklam

İstanbul inşaat firmaları, internet kullanıcılarının internette en çok arattığı anahtar kelimelerin arasında yer alıyor.

Paylaş

İstanbul inşaat firmaları, emlak ve inşaat sektörü ile ilgilenen internet kullanıcılarının internette en çok arattığı anahtar kelimelerin arasında yer alıyor.

İstanbul’da irili ufaklı birçok inşaat firması faaliyet gösterse de online mecralarda görünür olan firmaların tüketicilerin gözünde daha itibarlı olduğu bir gerçek.

Konut alıcıları ve yatırımcılar güven veren, profesyonel ve kurumsal görünen inşaat firmaları hakkında daha olumlu düşünüyor.

Bundan dolayı inşaat firmaları için rekabetçi piyasada tanıtım ve reklama ağırlık vermek kaçınılmaz oluyor. Bunun bilincinde olan inşaat firmaları reklam ve tanıtım bütçesini her geçen yıl daha fazla artırıyor.

İnşaat firmaları için özel çözümler

Emlak haberleri ve emlak yatırımı konusunda profesyonel içerikler sunduğumuz emlakzamani.net’te emlak ve inşaat sektörünü en doğal şekilde tanıtıyoruz. İnşaat firması, konut projesi, gayrimenkul uzmanı gibi sektör ile alakalı tanıtım ve reklam çalışmaları için çözümler sunuyoruz.

Emlak Zamanı’nda yer alarak potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşabilir, internetteki varlığınız için kalıcı ve etkili bir yatırım yapabilirsiniz.

Emlak haber sitesi www.emlakzamani.net’te banner reklam, sponsorlu içerik, advertorial reklam gibi içerikler ile ekonomik bir şekilde yer alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra emlak ile ilgili profesyonel içerikler (Web sitesi içeriği, blog yazısı, emlak haberi hazırlama, basın bülteni yazımı vb. ) konusunda da destek verebiliriz.

Sitemizde reklam ve sponsorlu içerik ile yer almak istiyorsanız bize reklam@emlakzamani.net ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan (WhatsApp & GSM) ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir