İnşaat maliyeti nasıl hesaplanır?

İnşaat Maliyeti Nasıl Hesaplanır? sorusu inşaat yapmak isteyen firmalar ve kişiler tarafından sıkça aratılan konular arasında yer alıyor.

Paylaş

İnşaat Maliyeti Nasıl Hesaplanır? sorusu inşaat yapmak isteyen firmalar ve kişiler tarafından sıkça aratılan konular arasında yer alıyor.

Günümüz koşullarında inşaat sektöründe en önemli konu maliyetleriniz. Sürpriz maliyetlerle karşılaşmaktan , gelir gider takibi yaparken hesabın zorluklarından, zaman kaybından, güncel yönetmelikleri takip etmekten siz de yorulmadınız mı? İnsaathesabi.com olarak işte tam bu noktada en büyük yardımcınız olarak hizmetinizdeyiz! İnsaathesabi.com güçlü bir altyapıya sahip inşaat maliyeti hesaplama yazılımıdır. Gelin sistemimizin avantajlarını birlikte inceleyelim! İnşaat Hesabı yüzde 98’lik başarı oranı ile çalışmaktadır. Peki bunu nasıl başarıyor? Algoritma oluşturulurken 1000’in üzerinde mimari,statik ve elektrik projesi incelendi. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek minimum hata oranını hedeflendi.

İnşaat maliyeti yüzde 98 doğru hesaplayan yazılım: İnşaat Hesabı

Sistemin içerisinde sizi neler beklediğine ve sistemin size ne gibi avantajları olacağına da göz atalım. İlk hedefimiz hız! İnşaat maliyetinizi hesaplamak bilgileri ekledikten sonra yalnızca 5 dakika sürüyor! Üstelik bu hesabı yaparken Excel bilmenize gerek yok. Çünkü sistem; kullanıcıların en rahat şekilde kullanabilmesi için oluşturuldu. Rahat arayüzü, kolay ve anlaşılır kullanımı ile en önemli yardımcınız haline getirildi. Bunların haricinde ödemelerinizi planlayabilir, nakit akış raporlarınızı gözden geçirebilir, açık hesap çalıştığınız firmaları takip edebilir, kısa ve uzun vadede nakit ve borç durumunuzu istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

İnsaathesabi.com olarak öncelikli düşüncemiz, siz değerli kullanıcılarımızın en önemli yardımcısı olmak. Bu düşünce ile çıktığımız yolda ilk hedefimiz süreklilik. Bunu sağlamak ve sürekli yanınızda olabilmek için mobil platformları da ihmal etmedik! Uygulamamıza ve panelimize 7 gün 24 saat , bilgisayarınız yanınızda olmasa bile Android ve İOS işletim sistemi tabanlı cihazlarınızdan mobil uygulamamız ile ulaşabilir, cep telefonunuzdan tabletinizden her an her yerde projenizi ve mali durumunuzu takip edebilirsiniz! Üstelik mobil uygulamamızı kullanmanız için ek bir ücret ödemenize gerek yok!

Sizi de ailemizin bir parçası olarak görmek istiyoruz. Sistemimizde yerinizi almanız ve uygulamamızın avantajlarını test edebilmeniz için 7 günlük ücretsiz deneme paketimizi kullanımınıza sunduk. İş modelinize uygun avantajlı paketlerimizi incelemek ve hesaplamalarınızı bize teslim etmek için en kısa zamanda sizleri de bekliyoruz!

www.insaathesabi.com

İnşaat maliyeti için örnek raporu görmek için tıklayın