İnşaat firması tanıtım yazısı, hakkımızda yazısı

İnşaat firması tanıtım yazısı, inşaat firması hakkımızda yazısı tüketicilere doğru ve etkili bir şekilde ulaşmak açısından önemli.

Paylaş

İnşaat firması tanıtım yazısı, inşaat firması hakkımızda yazısı tüketicilere doğru ve etkili bir şekilde ulaşmak açısından büyük önem taşıyor.

Konut alıcıları artık kurumsal, güven veren inşaat firmalarından konut almayı tercih ediyor. Bu noktada inşaat firması web sitesi, inşaat firması tanıtım yazısı, inşaat firması hakkımızda yazısı gibi içeriklerin profesyonelce hazırlanması gerekiyor.

İnşaat firmaları, rekabetin her geçen gün arttığı inşaat sektöründe daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak açısından internet ortamında daha fazla görünür olmalı.

İnşaat firması tanıtım yazısı ve inşaat firması web sitesi için öneriler

Bu noktada inşaat firması web sitesi profesyonel bir görünüme sahip olmalı. Mobil uyumlu olmalı.

Kurumsal web sitesi içerikleri kaliteli bir şekilde hazırlanmalı ve düzenli güncellenmeli. Yeni projeler, firmadan haberler, konut teslimatları vb. konulara yer verilmeli.

Firma web sitesi, sade bir tasarıma sahip olmalı. Açık renkler tercih edilmeli. Koyu arka plan renklerinden uzak durulmalı.

Kurumsal web sitesinde kullanılacak görseller yüksek çözünürlükte ve gerçek olmalı.

Kurumsal web sitede mutlaka blog sayfası olmalı ve düzenli güncellenmeli.

İletişim bilgileri eksiksiz olmalı. Adres, telefon, sosyal medya hesapları ve mail mutlaka bulunmalı.

İnşaat firması tanıtım yazısı, reklamdan uzak, hedef kitlenin dikkatini çekecek, yapılan ya da yapılacak işleri en iyi şekilde yansıtan türden olmalı.

İnşaat firması tanıtım yazısı kurumsal web sitesinde yer alacağı gibi, Google’da üst sıralarda yer almak açısından linkli bir şekilde başka sitelerde de yayınlatılmalı.

Firma tanıtım yazısı yayınlatılacak sitelerin emlak siteleri, emlak haberleri sitesi, ekonomi siteleri olması önemli. Her sitede tanıtım yazısı yayınlatılmamalı.

Tanıtım yazısı çok uzun olmamalı, ara başlıklar içermeli. Görsel ile mutlaka desteklenmeli.

Not: Emlak Zamanı’nda inşaat firması tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazısı yayınlatmanın yanı sıra emlak konulu profesyonel içerikler (Hakkımızda yazısı, firma tanıtım yazısı, web sitesi içerikleri, konut projesi haberi vb.) için de bizden destek alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için reklam@emlakzamani.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.