Hangi emlak sitesi daha iyi?

Hangi emlak sitesi daha iyi? sorusu emlakçılar ve emlak alım satımıyla ilgilenen kişilerce en çok merak edilen soruların başında geliyor.

Paylaş

Hangi emlak sitesi daha iyi? sorusu emlakçılar ve emlak alım satımıyla ilgilenen kişilerce en çok merak edilen soruların başında geliyor.

Birçok kullanıcı emlak siteleri listeleri, en iyi emlak sitesi hangisi, ücretsiz emlak siteleri konusunda kendileri için en iyi çözümleri araştırıyor.

Emlak siteleri, son yıllarda en çok ziyaret edilen sitelerin başında yer alıyor. Emlak ofisleri, gayrimenkul uzmanları, inşaat firmaları ve konut yatırımcıları emlak ilanları konusunda sıkça bu sitelere giriyor. Emlak siteleri ücretsiz emlak ilanı yayınlamaya imkan verse de emlak işini ticari olarak yapanların ücretli üye olmaları gerekiyor.

Popüler emlak siteleri ücretsiz üyelik kapsamında en fazla 1 emlak ilanı yayınlamaya imkan tanıyor. Daha fazla emlak ilanı yayınlamak isteyenler kurumsal üyelik kapsamında emlak sitelerinde diledikleri kadar ilan yayınlayabiliyor.

Hangi emlak sitesi daha iyi?

Emlak ilanlarının en çok yayınlandığı sitelerin başında sahibinden.com, milliyetemlak.com, hurriyetemlak.com, emlakjet.com, emlak.net geliyor. Bu sitelerde ücretli ve ücretsiz emlak ilanı yayınlamak mümkün. Emlak ofisleri, inşaat firmaları için kurumsal emlak çözümleri sunuluyor. Bizim araştırmalarımıza göre bu sitelerde yayınlanan emlak ilanlarının geri dönüşleri daha etkili. Diğer irili ufaklı ilan siteleri, emlak siteleri kullanıcılar tarafından çok fazla güvenilir ve etkili görünmediği için pek tercih edilmiyor.

Halbuki yerel emlak siteleri, il bazlı hizmet veren emlak siteleri, ilçe bazlı hizmet veren emlak siteleri de aranılan lokasyonda emlak ilanı sunduğu için iyi bir çözüm olabilecek potansiyeli taşıyor. Tabi bunun için reklam-tanıtım ve pazarlama altyapısının olması şart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir