Emlak sitesi tanıtım yazısı yayınlama

Emlak sitesi tanıtımı, emlak sitesi tanıtım yazısı yayınlama, emlak siteleri, popüler emlak siteleri için yapılması gerekenler haberimizde.

Paylaş

Emlak sitesi sayısı son yıllarda hızla artıyor. Bunda emlak ile ilgili haberlere, emlak ilanlarına ve konut projelerine ilginin artması önemli rol oynuyor.

İnternette emlak ile ilgili aramalarda diğer emlak siteleri arasından sıyrılmak için SEO ve tanıtım yazısı çalışması büyük önem taşıyor.

İnternette emlak ilanları, satılık daire, kiralık daire ilanları yayınlayan onlarca site var. Kullanıcılar için Google’da ilk sayfalarda görüntülenen emlak siteleri daha fazla tercih ediliyor.

Emlak sitesi nasıl olmalı?

Emlak sitesi kolay anlaşılır, mobil uyumlu, sade bir görünüme sahip olmalı. Emlak ile ilgilenen ziyaretçiler siteye girdiklerinde aradıklarına kolayca erişebilmeli ve sitede keyifli zaman geçirebilmeli.

Emlak siteleri için SEO çalışması çok önemli. Google’da üst sırada yer alan emlak sitesi daha fazla ziyaretçi çekeceği gibi sahibine kazanç da sağlayacak. Bundan dolayı emlak sitelerinin mutlaka SEO, tanıtım yazısı yayınlama, backlink almak gibi çalışmalara yoğunlaşması gerekiyor.

Emlak siteleri arasında Sahibinden, Milliyet Emlak, Hürriyet Emlak vb. siteler ön plana çıksa da farklı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak hayal değil. Bundan dolayı emlak sitesi sahiplerinin özgün içerik, SEO, backlink, sosyal medya gibi alanlarda çalışmalara hız vermesi çok önemli.

Emlak siteleri,  emlak alıcıları ile satıcıları buluşturan platform olduğu için güvenilir olmalı ve markalaşmaya odaklanmalı. Kullanıcılar alan adı akıllarında kalan siteleri daha fazla ziyaret ediyor.

Emlak siteleri tanıtım ve reklam çalışmalarını düzenli olarak yapmalı. Tanıtımı yapılmayan bir emlak sitesi ziyaretçi çekemeyeceği gibi emlak ilanı yayınlayacak inşaat firması, emlak ofisi bulmakta da zorlanacak. Bundan dolayı Google Adwords, sosyal medya reklamları, tanıtım yazısı, banner reklam gibi çalışmalar düzenli olarak yapılmalı.

Emlak sitesi sahibiyseniz sitenizin tanıtımı için www. emlakzamani.net‘te yer almanız site artı değer katacaktır.

Emlak haberleri, güncel emlak haberleri, son dakika emlak haberleri, konut ve emlak yatırımı ile ilgili özgün içeriklerin yer alıyor.

Emlak Zamanı’nda yer almak için reklam@emlak zamani.net ya da 0545 456 40 76 (WhatsApp & GSM)  no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir