Emlak siteleri, emlak haber siteleri

Emlak siteleri, satılık ve kiralık konut ya da gayrimenkul arayan kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği mecralar arasında yer alıyor.

Paylaş

Emlak siteleri, satılık ve kiralık konut ya da gayrimenkul arayışındaki internet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği mecralar arasında yer alıyor.

Satılık ve kiralık daire, arsa ve diğer gayrimenkul türleri ile ilgili güncel emlak ilanlarını takip etmek isteyenler emlak sitesi araştırıyor.

Türkiye’de birçok emlak sitesi olsada en çok ziyaret edilen, konut satmak isteyen kişilerin, emlak ofisi ve inşaat firmalarının en çok tercih ettikleri siteler belli.

Google’da ilk sayfalarda yer alan, ziyaretçisi fazla olan emlak ilanları siteleri daha çok tercih ediliyor.

Peki, gayrimenkul ilanları için en etkili olabilcek siteler hangileri? Hangi sitelerde yayınlanan ilanlar daha çabuk satılıyor?

İşte en etkili emlak siteleri

www.milliyetemlak.com, www.hurriyetemlak.com, www.emlak.net, www.sahibinden.com, www.emlakjet.com, www.zingat.com, www.emlaktown.com

Emlak siteleri ilanlar için, Emlak haber sitesi ise konut projesi tanıtımı ve reklamı için etkili

Konut projesi tanıtımı ve reklam çalışmalarına ihtiyaç duyan inşaat firmaları için en etkili mecralar emlak haberleri siteleri oluyor.

Emlak ile ilgilenen kitle tarafından düzenli olarak takip edilen bu mecralarda yer alan konut reklamları yeni konut projeleri ile ilgilenen kişilerin dikkatini çekiyor.

İnşaat firmaları konut projesi tanıtımı için Google Adwords ve Facebook reklamlarına daha fazla yönelse de dönüşümsüz olarak yayınlanan reklamlar daha etkili.

Bu yüzden sabit reklam yayını yapan emlak haberleri sitesi seçimi projelerin akılda kalması açısından etkili. Çünkü çok sayıda yeni konut projesi var.

Konut projelerinden daire almak isteyen kitle hangi projeye yöneleceğini şaşırıyor. İşte bu noktada en çok reklamları dönen, medyada en çok yer alan projeler daha çok dikkat çekiyor.

Konut projesi tanıtımı, reklam, advertorial reklam, sponsorlu içerik çalışmaları için www.emlakzamani.net çözüm ortağınız olabilir.

Emlak ile ilgili en çok aranan anahtar kelimelerde Google’da ilk sayfada yer alan, profesyonelce güncellenen emlakzamani.net’te yer alarak hedef kitlenizin dikkatini çekin.

Fiyatlar ve reklam seçenekleri konusunda ayrıntılı bilgi almak için reklam@emlakzamani.net ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan (GSM&WhatsApp) bizlere ulaşabilirsiniz.