X

Emlak siteleri artıyor içerik kalitesi düşüyor

Emlak siteleri sayısının hızla arttığı günümüz internet dünyasında emlak ile ilgili faydalı içerik üreten siteler bir adım daha öne çıkıyor. Kaliteli emlak haberciliği ilkesi ile yola çıkan emlakzamani.net, okuyucularına diğer emlak siteleri gibi klasik içeriklerden fazlasını sunmaya özen gösteriyor.

Emlak Zamanı, sadece konut projesi tanıtımına odaklanmış bir emlak haber sitesi değil. “Emlak yatırımı, nereden ev alınır, nereden arsa alınır, hangi bölgeler prim yapacak?” gibi yatırımcıların en çok merak ettiğini konularda özel içerikler üretiyor.

Türkiye’de emlak haber siteleri sayısı fazla olsa da bunların büyük bir kısmı nitelikli içerik üretiminden uzak. Bu tür sitelere girdiğinizde çoğu zaman konut projesi tanıtımlarından başka bir şeye rastlamazsınız. İnşaat firmalarından reklam almak için habercilik formatından uzak, firmaları pohpohlayıcı birçok içeriği barındırıyorlar. Durum böyle olunca da “emlak haberciliği” maalesef ciddi anlamda gelişemiyor. İşte bu noktada emlak haber sitesi Emlak Zamanı emlak ile ilgilenen kitleye daha farklı ve faydalı içerikler sunmaya özen gösteriyor.

Emlak siteleri arasında Emlak Zamanı neden farklı?

Emlak Zamanı, emlak haberciliğine odaklanmış bir sitedir.

Emlak haberleri dışında diğer içerikleri barındırmaz.

Habercilik tecrübesi olan bir editör kadrosu ile yönetilir.

Sade ve içeriğin ön plana çıktığı bir arayüze sahiptir.

Konut yatırımcıları için nitelikli içerikler sunmayı hedefler.

Emlak Zamanı, reklam almak odaklı kurulmuş “çöp site” değildir.

Emlak Zamanı’ndaki içeriklerin büyük çoğunluğu özgün ve sıfırdan üretilmiştir. Bunun farkında olan diğer “sözde emlak siteleri” içeriğimizi çalıyor.

Emlak Zamanı, inşaat firmalarına, gayrimenkul firmalarına, emlak ofislerine değer katmak, daha etkili ve profesyonelce online medyada yer almalarını sağlamak konusunda çözümler sunar.

Emlak Zamanı ekibi, inşaat firmalarına konut proje tanıtımları, emlak tanıtım yazıları, pr çalışmaları ve dijital pazarlama konusunda öneriler sunar.

Emlak Zamanı ile işbirliği için: bilgi@emlakzamani.net adresinden ya da 0545 456 40 76 (WhatsApp) no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web: www.emlakzamani.net

Kategoriler: Emlak rehberi
emlakzamani: