Emlak PR, konut PR, gayrimenkul PR çalışmaları

Emlak PR, konut PR, gayrimenkul PR çalışmaları marka bilinirliğini artırmak ve tüketicilerin dikkatini çekmek açısından büyük önem taşıyor.

Paylaş

Emlak PR, konut PR, gayrimenkul PR çalışmaları marka bilinirliğini artırmak ve tüketicilerin dikkatini çekmek açısından büyük önem taşıyor.

Rekabetin hızla arttığı emlak sektöründe birçok inşaat firması yeni konut projeleri üretiyor. Konut projeleri tanıtımı, konut projeleri pazarlaması, konut projeleri reklamı hedef kitleye ulaşmada etkili rol oynuyor. Büyük inşaat firmaları reklam ve tanıtım çalışmaları için ciddi bütçeler ayırsa da hala birçok inşaat firması tanıtım çalışmaları konusunda pasif kalıyor.

Emlak haber sitesi emlakzamani.net olarak emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlere emlak PR, medya iletişimi konusunda çözümler de sunuyoruz. Yapacağımız çalışmalar ile inşaat firmalarının online mecralarda daha görünür olmalarını, doğru hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Emlak PR, sektörde faaliyet gösteren firmalar için online görünürlük yatırımcıların ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek açısından da büyük bir önem taşıyor.

Emlak PR çalışmaları kapsamında;

Emlak haberi hazırlama (Haber, röportaj, araştırma, advertorial reklam vb.)

Emlak haberi yayınlama (Emlak ve ekonomi konulu web sitelerinde yayınlama)

Basın bülteni yazımı ve dağıtımı ( Yayınlanma garantili dağıtım, emlak ve inşaat sektörü ile ilgili yayınlara ve gazetecilere dağıtım)

Online medya takibi (Dağıtım ve yayın raporu)

Linkli haber ve bülten çalışması (Nitelikli siteler, bizim tarafımızdan seçilir)

Konut projesi tanıtım haberi yazımı ve yayınlama

Kurumsal web sitesi içerikleri oluşturma gibi çalışmalar yürütüyoruz.

Ayrıntılı bilgi için reklam@emlakzamani.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.