X

Advertorial reklam ile proje tanıtımı

Advertorial reklam (tanıtım yazısı), internet, gazete ve dergilerde yer alan, haber niteliğindeki reklamlar olarak tanımlanıyor.

Advertorial reklam çalışmaları birçok konut projesinin hayata geçtiği emlak sektöründe doğru tüketicilere ulaşmak açısından önem taşıyor.

Rekabetin kıyasıya yaşandığı sektörlerin başında gelen gayrimenkul sektöründe birçok inşaat firması ve yeni proje ile medyada yer almaya çalışıyor.

Konut projeleri ilgili haberlerin, kampanyaların basın yoluyla tüketicilere duyurulması satışları artırmak açısından büyük önem kazanıyor.

Konut projeleri için tüketicilerin haberdar olması ve bu ürünün kullanıcının belleğinde kalıcı bir yer edinmesi için advertorial çalışmalar mutlaka yapılmalı.

Online mecralarda daha fazla görünür olan inşaat firmaları, yöneticiler ve konut projeleri tüketicilerin gözünde daha iyi bir konumda yer alıyor.

Advertorial reklam, tanıtım yazısı yayınlama çalışmaları

Son yıllarda emlak sektörünün medyadaki reklam ve tanıtım çalışmaları için kulladığı advertorial reklamlar  ekonomik ve etkili olmasından dolayı sıklıkla tercih ediliyor.

Haber sitelerinin ekonomi ya da emlak kategorileri, ya da sadece emlak haberleri ve konut projeleri ile ilgili güncel içerikler sunan emlak haber sitesi aracılığı ile yapılan advertorial çalışmalara ilgi fazla.

Advertorial reklam ihtiyacı olan inşaat firmaları ve konut geliştiricileri için özel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda emlak haber sitesi www.emlakzamani.net’te hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştıracak advertorial çalışmaları hazırlıyor ve yayınlıyoruz.

İnşaat firmanız, sektöre yönelik açıklamalarınız, konut projelerinizin tanıtımı gibi emlak tüketicisine yönelik tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sunuyoruz.

Advertorial reklam, linkli tanıtım yazısı yayınlama ve banner reklam talepleriniz için:

E-posta: reklam@emlakzamani.net

Tel: 0545 456 40 76

 

 

Kategoriler: Emlak rehberi
emlakzamani: