X

Metropol İstanbul Cityscape Fuarı’nda

Metropol İstanbul, ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren yapısıyla Körfez yatırımcısına tanıtılacak.

Finansı, ticareti, modasıyla modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren bir proje olarak 6- 8 Eylül 2016’da Dubai’de düzenlenecek Cityscape Fuarı’na katılıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen şirketleri Varyap- Gap İnşaat Ortak Girişim tarafından karma proje olarak inşa edilen Metropol İstanbul görücüye çıkıyor.

Proje bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek inşaat sektörünün önemli fuarlarından biri olan Cityscape’deki yerini alıyor.

Metropol İstanbul, konut ve ofis projeleriyle göz kamaştıran yerleşim merkezi Ataşehir’de, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu bir konumda bulunuyor.

750 bin metrekare inşaat alanına sahip proje rezidans ve ofis bölümlerinin yanı sıra alışveriş alanları ve sunduğu sosyal imkanlar ile Cityscape’in yoğun ilgi görecek projelerinden olmaya aday.

Körfez yatırımcısı Metropol İstanbul projesini tanıyacak

Gap İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abiş Hopikoğlu “ Metropol İstanbul projemizi bu yıl 6-8 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dubai Cityscape fuarında tanıtacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Fuar boyunca Körfez yatırımcısına İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olmanın tüm avantajlarını sunan projemizi yakından tanıtmayı hedefliyoruz” dedi.

Varyap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Doğu Ataşehir’de yükselmekte olan Metropol İstanbul, antensiz 250 metre yüksekliğindeki kulesi ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın ikonik projelerinden biri olmaya aday.

Dubai Cityscape’e katılarak, böylesine iddialı bir proje ile Türkiye gayrimenkul sektörünü temsil edecek olmanın heyecan ve gururunu taşıyoruz”

Hopikoğlu ve Varlıbaş, Cityscape Fuarı boyunca Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün gücü ve potansiyelini uluslararası düzeyde tanıtmayı hedeflediklerini belirtti.

Körfez yatırımcılarının ülkemizdeki konut ya da ofis projelerine duydukları ilgiyi artırarak; ekonomiye katkıda bulunmayı hedeflediklerini de vurguladılar.

Rezidans, home ofis, ve ana kule olmak üzere toplam 3 kuleden oluşuyor. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birini de içinde barındıracak.

Kule, 420 metrelik “Catwalk” caddesi, home-office konsepti, dev sinema kompleksi ile dikkat çekiyor.

Kategoriler: Emlak haberleri
emlakzamani: