Lüleburgaz satılık daire fiyatları artıyor

Lüleburgaz satılık daire fiyatları son yıllarda ciddi bir yükselişe geçti. İlçede yakın zamanda 200 bin TL'ye sıfır daire bulmak zorlaşacak.

Paylaş

Lüleburgaz satılık daire fiyatları son yıllarda ciddi bir yükselişe geçti. İlçede yakın zamanda 200 bin TL altında sıfır daire bulmak zorlaşacak.

Trakya’nın en çok prim yapan bölgelerinden biri olan Lüleburgaz’da satılık sıfır daire fiyatları 370 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Lüleburgaz’da yakın gelecekte İstanbul merkezli büyük inşaat firmalarının konut ve ofis projelerini görmek mümkün olabilecek.

İstanbul’da konut fiyatlarının son yıllarda hızla yükselmesi ile birlikte yatırım ve oturum amaçlı Trakya’yı düşünenlerin sayısı artmaya başladı.

İstanbul’un sanayisinin yakın gelecekte Trakya’ya doğru kayacak olması ve ciddi ulaşım yatırımlarının olması Trakya’yı cazibe merkezi yapıyor.

Lüleburgaz satılık daire fiyatları sürekli artıyor

Trakya’da konut fiyatlarının en çok arttığı ilçelerin başında gelen Lüleburgaz, ciddi bir sanayi kenti. İlçede birçok fabrika bulunuyor.

Lüleburgaz’da sanayi imarlı arazi satışları da yükselişte. Kırklareli’nin en gelişmiş ilçesi Lüleburgaz satılık daire fiyatları adeta İstanbul ile yarışıyor.

Halkalı-Kapıkule arasında hizmet verecek olan hızlı tren Lüleburgaz’dan da geçecek. Bu da Lüleburgaz’a ve Lüleburgaz’dan İstanbul’a ulaşımı daha da kolaylaştıracak.

Lüleburgaz’ın konut yatırımcıları için ve daha sakin bir hayat sürmek isteyenler için en büyük avantajı Trakya bölgesinde merkezi konumda yer alması.

Lüleburgaz ilçesi, Kırklareli merkezine, Çorlu’ya, Çerkezköy’e, Vize’ye, Edirne’ye, Saray’a oldukça yakın. Hızlı tren ile İstanbul’a yakınlığı 40-45 dakikaya inecek.

Trakya Bölgesi’nde sanayi ile büyüyen ilçelerden bir diğeri olan Lüleburgaz’da emlak yatırımı açısından en çok öne çıkan bölgeler şunlar:

Cumhuriyet Mahallesi, 8 Kasım Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Bulvar Yolu, İstanbul, Fatih, İstasyon ve Kurtuluş Caddesi, Hürriyet ve Özerler Mahallesi revaçta olan bölgeler arasında ilk sırada yer alıyor.