Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap nasıl olacak?

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap ile Silivri'de 1.508 yeni konutun yer alacağı huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam başlıyor.

Paylaş

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap ile Silivri’de huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam başlıyor. 1.508 konuttan oluşan Kiptaş Silivri Konutları’nda nezih ve konforlu bir yaşam size kapılarını açıyor.

Kiptaş’ın yeni konut projesi Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap, ilelerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Burada her zaman içinize huzur yüzünüze gülümseme yerleşecek. Silivri Konutlarında 2+1 ve 3+1 daireler herkese ve her zevke hitap ediyor.

Kiptaş Silivri Konutları’nın geniş yeşil alanları ile ferah bir dünya size kapılarını aralıyor. Çocuklar için spor sahası ve parklar, peyzaj alanları, cami, okul, ticari alanları ve sağlık ocağı ile kavuştuğunuz ayrıcalıklar mutluluğunuz olacak. Her zaman tatil tadında bir yaşam Silivri Konutları’nda olacak. Silivri, yakın zamanda bu tip konut projeleri ile daha cazip olacak.

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap merkezi konumda olacak

Yakınınızdaki sahilde sosyal ve mutlu günleriniz olacak. Kiptaş Silivri Konutları’nın deniz manzarasını gören dairelerinde her gününüzde maviye yer var. İstanbul’un kıyı ilçelerinden Silivri’deki sakin, huzurlu ve ayrıcalıklı bu yaşam hem gönlünüze hem de yaşamınıza ferahlık verecek.

Kiptaş’ın Silivri’de inşa edeceği bu projeler yatırımcılar da önemli fırsatlar sunacak. İstanbul’un yatırım değeri ve kaliteli yaşamıyla cazibeli bölgesi Silivri’de ulaşım açısından da avantajlısınız. Hemen yanı başınızdaki E5 karayolu ve 5 dakikada ulaşabileceğiniz TEM otoyoluyla dilediğiniz yere kolayca ulaşmanın keyfini yaşayabileceksiniz.