Faizsiz ev sistemlerinin avantajları neler?

Faizsiz ev sistemi ile konut sahibi olmayı sağlayan şirketler son zamanlarda konut almak isteyenlerin ilgilendiği alanların başında geliyor.

Paylaş

Faizsiz ev sistemi ile konut sahibi olmayı sağlayan şirketler son zamanlarda konut almak isteyenlerin ilgilendiği alanların başında geliyor.

Konut kredisi faiz oranları yüksek olduğunu için birçok kişi faiz yükü altında ezilmeden daha ekonomik bir şekilde ev sahibi olmanın yollarını araştırıyor.

Faizsiz ev sistemi Fuzulev avantajları neler?

Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi alabiliyorsunuz. Taksitlerinizin tamamı faizsiz ve vade farksız oluyor. Birikim yaparak almayı düşündüğünüz evi daha erken almış oluyorsunuz. Teslimattan önce alacağınız evin değerinde veya taksitlerde değişiklik yapma şansına sahip olabiliyorsunuz. Taksit ödeme sırasında ödeme sıkıntısına düşerseniz geçici olarak taksit dondurma işlemi yapabiliyorsunuz. Ödeme sıkıntınızı dondurarak çözemediğiniz zorunlu hallerde, sistemden ayrılabiliyorsunuz. Ödemiş olduğunuz rakamı Organizasyon ücreti hariç geri alabiliyorsunuz.

Faizsiz ev sistemi Eminevim avantajları neler?

Taksitler faizsizdir. Organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez. Bu sistemde Faiz ödemeden ilk aylarda ev alma şansı vardır. Evini bir müddet bekledikten sonra alacak olanlar o güne kadar yardım alır ve evini daha ucuza mal eder. Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz evi alabilirsiniz. Kendi birikiminizle alacağınız evi Eminevim size daha kısa sürede teslim eder. Bu sistem sizi tasarrufa yönlendirir. Taksitler evinizi alana kadar düşer, evinizi aldıktan sonra borç bitimine kadar sabitlenir, hiçbir şekilde artmaz. İstediğiniz her an evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakamı alabilirsiniz.(Organizasyon ücreti iade edilmez) Teslim tarihinde kişi kendi evine geçeceği için kiradan kurtulur ve evini ucuza mal eder.
Eminevim evini alan kişinin borcu bitene kadar teslim edilen eve satılamaz koyar. Böylelikle bütün müşterilerinin hakkını korumuş olur.

Faizsiz ev sistemi Birevim avantajları neler?

Birevim’in kendine özgü ev alma yönteminde peşinat zorunluluğu yok! Yüksek taksitler yok! Faiz, vade farkı ya da ev almak isteyen kişiye ek maliyetler getiren kira yardımı uygulaması yok! Alacağınız evin değeri neyse onu ödersiniz. Birevim ile Türkiye’nin neresinde olursa olsun isteyen herkes ev sahibi olabilir. Üstelik istediği yerden beğendiği satılık herhangi bir evi alabilir. Birevim ile ev sahibi olanlar evini, taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal ederler. Birevim’de 10 yıla kadar, hatta 10 yıldan daha fazla taksit yaptırma imkanı var. Hal böyle olunca aylık ödeyeceğiniz taksitleri de siz belirlemiş olursunuz. Sadece Birevim’de bulunan büyük avantajlardan biri de, aldığınız evin borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirirsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla Birevim’de çok daha kısa sürede ev sahibi olur, yeni evinize taşınırsınız. Düşük gelirli, orta gelirli ya da yüksek gelirli, isteyen herkes en uygun şekilde Birevim ile ev sahibi olabilir. Birevim peşinat zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, isteyen hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabiliyor. Birevim uyguladığı teminat yöntemleri sayesinde her müşterisinin hakkını korur. Birevim ile ev sahibi olanlar; memnun olur, mutlu olur, kendilerini ayrıcalıklı hissederler. Birevim, müşterisinin yüzde yüz memnuniyetini esas alır. Birevim, müşterilerinin isteklerine önem verir. İhtiyaç halinde müşteriler; ödeyecekleri taksitleri değiştirebilir, evin değerini yükseltebilir ya da düşürebilir, sıkıntıya düştüğünde taksitlerini cezasız atlatabilir. Daha sonra toplu ödeme yapmadan kaldığı yerden devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir