Faiz ödemeden konut sahibi olma fırsatı

Faizsiz konut almak özellikle günümüz ekonomik koşullarında daha kolay ev sahibi olmak isteyenlerin ilgilendiği bir konu.

Paylaş

Faiz ödemeden, Faizsiz konut özellikle günümüz ekonomik koşullarında herkesin hayalini kurduğu bir durum. Faiz miktarlarının sürekli değişken ve yüksek olması insanların hayallerinden vazgeçmelerine neden oluyor. Bir de ev almak için gereken peşinat miktarları ile yan ödemeler de işin içine girdiği zaman, faizsiz konut projelerinin değeri daha iyi anlaşılıyor. Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen kişiler birden fazla şirketin sunmuş olduğu uygulamalardan faydalanabilirler. İlk karşımıza çıkan şirketlerden bazıları;

  • Emin evim,
  • Fuzul ev,
  • Bir evim’dir.

Şirketlerin sunduğu avantajlar sayesinde aylık kira bedelinden bile çok daha düşük miktarlar ödeyerek faizsiz konut sahibi olabileceksiniz.

Emin Evim ile Faiz Ödeme Derdi Olmadan Ev Sahibi Olma Fırsatları

Faizsiz konut projeleri arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi, köklü şirket yapısı ve müşteri memnuniyeti ile Emin Evim oluyor. Çeyrek asırlık hizmet veren şirket, el birliği adını verdiği sistem sayesinde, her bütçeden insanın rahatlıkla ev sahibi olmasına olanak tanıyor. Böylece her şeyin ateş pahası olduğu bir dönemde, Emin Evim müşterileri, faiz ödemeden, peşinat olmadan, istedikleri yerde bulunan evi, kendilerinin belirlemiş oldukları taksitlerle ödeyerek satın alabiliyorlar. Hem de eğer ödeme gücünüz düşerse, aylık taksitlerinizi belli bir müddet dondurma fırsatınız bulunuyor!

Ev satın almak için kredi çekme zorunluluğu tarih karıştı. Emin evim sayesinde dilediğiz zaman evin değerinde değişiklik yapma imkanına sahip olacaksınız. Eğer zorunlu bir durum yüzünden sistemden çıkmanız gerekirse, o ana kadar yapmış olduğunuz ödemeleri alabilirsiniz. Yalnızca organizasyon ücreti iadesi yapılmaz.

Emin evim, güvence olarak ipotek teminat sistemli çalışır. Bu nedenle evini alan her müşterinin evinin üzerine belirli bir süreye kadar ipotek konmuş olur. Bu sayede diğer ev almak isteyen kişilerin de hakkı korunmuş olur. Güven konusunda marka, 140 binden fazla konut ve otomobil sahibi yaptığı insanları müşterilerine referans olarak göstermektedir.

Emin evim ile ev almak isterseniz, bütçenize ve durumunuza göre çekilişli sistemin yanı sıra vade ortası sistem ile peşinatlı erken sisteme de katılım gösterebilirsiniz.