Blue Lake Küçükçekmece kampanyası sürüyor

Blue Lake Küçükçekmece konut projesinde yüzde 25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vade seçenekleri ile daire satın almak mümkün.

Paylaş

Blue Lake Küçükçekmece, Aralık ayı sonuna kadar %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi ile yeni sahiplerini bekliyor.

Metal Yapı Konut, Küçükçekmece Gölü’ne sıfır konumda projesi Blue Lake’te kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor. Blue Lake, Aralık ayı sonuna kadar %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi ile yeni sahiplerini bekliyor.

Küçükçekmece Gölü’nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı Blue Lake, cazip fırsatları ile dikkat çekiyor.

Projede yer alan daireler Aralık ayı sonuna kadar sürecek kampanya ile %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli cazip koşullarla satılıyor.

60 metrekare ile 400 metrekare arasında 1+0’dan 4+1 dublekse kadar değişen daireler hem göl hem de deniz manzarasına sahip. İnşaatı tüm hızı ile devam eden Blue Lake Küçükçekmece’de yaşam 2017 yılı sonunda başlayacak.

8 blokta 788 daire, 2 blokta 22 ticari ünitenin yer aldığı projeye yerli ve yabancı müşterilerin ilgisinin çekiyor. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, bu kampanya ile satış hızının daha da artacağını söyledi.

Blue Lake Küçükçekmece projesiyle göl kıyısında konforlu bir yaşam alanı olacağını belirten Karali, cazip fırsatlarla müşterilere sunduklarını belirtiyor.

Blue Lake; TEM ve E5’e, toplu ulaşım araçlarına ve havaalanına çok yakın. Göl kenarının hemen yanında, Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 m, E5, Metrobüse ve Marmaray’a 500 m, Atatürk Havalimanı’na ise 2 km uzaklıkta bulunuyor.

Blue Lake Küçükçekmece projesinde hareketli ve aktif bir sosyal yaşam

Blue Lake Küçükçekmece’de 65 metre yüksekte, 15. Katta yer alan Gök Teras dikkat çekiyor. Bloklar özel bağlantı yolları ile birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarası sunuyor.  3 adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 km yürüme parkuru ile hiçbir projede olmayan bir keyif alanına dönüşüyor.

Projenin peyzaj ve sosyal alanlarındaki “Cennet Bahçesi” ve “Aktivite Bahçesi”nde hobi alanları, çok amaçlı spor sahaları, oyun alanları ve dinlenme alanları bulunuyor.

Blue Lake Küçükçekmece projesi, yürüyüş parkurları, hobi alanları, çok amaçlı spor salonları, oyun alanları ve dinlenme alanları ile var.

Projede 1.500 metrekare kapalı sosyal kulüp, spa ve fitness klübü, su sporları kulübü, var.

Kültür-sanat merkezleri, hobi atölyeleri, çocuklar için kids-club gibi birçok sosyal imkanı sunuluyor.