Birevim Sıra Tespitli Yöntem nasıl çalışıyor?

Birevim Sıra Tespitli Yöntem ile ev fiyatını ve taksit tutarını belirleyerek peşinatsız, faizsiz ev sahibi olmak mümkün olabiliyor.

Paylaş

Birevim Sıra Tespitli Yöntem ile evin fiyatını ve ödenmek istenen taksit tutarını belirleyerek peşinatsız, faizsiz ev sahibi olmak mümkün olabiliyor.

Peşinatsız ve faizsiz ev alma çözümleri sunan Birevim’in Sıra Tespitli Yöntem’inden yararlanmak için almak istediğiniz evin fiyatını ve ödemek istediğiniz taksit tutarlarını belirlemek oluyor.

Yöntem, faizsiz ve hiç fark ödemeden ev almak isteyen binlerce insanın bir araya gelmesiyle oluşan gruplar içinden bireyin hangi ay evini teslim alacağını, noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirliyor. Bu sayede müşteriler, kısa sürede yeni evine taşınma şansını yakalıyor.

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenleri de kapsayan Sıra Tespitli Yöntem sayesinde Birevim, ev sahibi olmayı hayal olarak görenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Taksitlerin müşterileriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin önünde tutuluyor.

Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, isterlerse peşinatsız, Türkiye’nin her bölgesinden istedikleri evi alma şansına sahip oluyor.

Birevim Sıra Tespitli Yöntem nasıl çalışıyor?

Her şeyden önce ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu rakam tamamen size bağlı. Örneğin; 100 bin, 200 bin, 300 bin…

Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız olarak sıra tespitli yönteme dahil olabiliyorsunuz.

Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birine karar verdikten sonra, sıra aylık ödeyeceğiniz taksitlere gelir. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi siz belirleyebilirsiniz.

Aylık ödenecek taksitleri belirledikten sonra, kaç kişilik grupta yer alacağınız da belirlenmiş olur. Örneğin; 40, 60, 80, 100, 120, 140 ve 160 kişilik gruplar

Almak istediğiniz eve dair belirlediğiniz bu hususları yazılı hale getirdikten sonra karşılıklı imzalayarak sözleşme sürecini tamamlarsınız.

Sıra geldi evinizi ne zaman teslim alacağınıza; noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.

Yapılan sıra tespitinden sonra artık evinizi hangi ay alacağınız kesinleşmiştir. Belirlenen tarihte Birevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi alarak size teslim eder.

Evinizi teslim aldıktan sonra taksitleriniz, almış olduğunuz evin bedelinin binde dördü oranında artırılarak yeniden düzenlenir. Artırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşüldüğü için evinizin toplam maliyetine etki etmez.

Yeniden düzenlenen taksitler sayesinde borcunuzu olması gerekenden daha kısa sürede bitirme fırsatı yakalarsınız. Örneğin; 100 kişilik grupta evinizi birinci sırada aldıysanız, borcunuz 72 ayda biter.