Birarabam ile faizsiz araba sahibi olun

Birarabam ile seçeceğiniz aracın modeline ve fiyatına uygun şekilde, 429 TL taksitle araç sahibi olmanın önü açılmıştır.

Paylaş

Birarabam ile seçeceğiniz aracın modeline ve fiyatına uygun şekilde, 429 TL taksitle araç sahibi olmanın önü açılmıştır. Erken teslim fırsatları da sunan firma, herhangi bir faiz koymadan araçların ücretini tahsil etmektedir.

Birarabam, 66 aya vaden vade miktarları ile güvenilir şekilde araç satışı yapmaktadır. Marka, herkesin araç sahibi yapmak amacıyla yola çıkmıştır. Vade miktarının uzaması ile birlikte herhangi bir faiz veya vade farkı  ödenmeden araç alımları gerçekleştirilmektedir. İster sıfır, ister ikinci el araç satışları, bu yöntemle yapılmaktadır.

1000 Araçlık Güven

Birevim’in alt markası olan Birarabam, şimdiye kadar 1000 aracı sahiplerine ulaştırmıştır. Bu işlemler sırasında herhangi bir sorun yaşatmadan sisteme dahil olan tüm alıcılara profesyonel hizmet sunan firma, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Firma, 24, 36, 48 ve 66 kişilik tasarruf programları ile sistemini yürütmektedir. Bu kişileri kura ile belirledikten sonra kredileri ve peşinatları kendileri belirleyerek kişilerin araç sahibi olmalarını sağlamaktadır. Kişiler, istedikleri şekilde peşinat ödeyerek, ödemeleri gereken toplam parayı düşürebilir ya da hiç peşinat ödemeden tamamen taksite bölerek aracın masrafını karşılayabilir.

İnternet üzerinden dolduracağınız bir form ile başvurabileceğiniz sistem, peşinat vererek başvuranlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Peşinatsız başvurularda da sağlanan farklı kampanyalar bulunsa da, peşinatlı başvurular, ödenmesi gereken toplam ücret açısından daha avantajlıdır. Birarabam şikayet konusunda da oldukça duyarlıdır. Herhangi bir işlemsel sorun ya da müşteri temsilcisi sorununda başvurabileceğiniz Birarabam şikayet hattının yanında, direkt olarak firma ile irtibata da geçebilirsiniz.

Firma, araçlarını değerinde satmaktadır. Herhangi bir faiz konmayan araçlar, yalnızca Birarabam satış ve çalışma bedeli ödendikten sonra alınabilmektedir. Bu ödeme nakit olarak, ikiye bölünerek yapılır. Yarısı aracın alımından sonra, yarısı araç tesliminden önce şeklinde yapılan ödemelerde, ödeme miktarı aracın değerine göre değişiklik göstermektedir. Bu bedel, örneğin 30.000 TL değerinde ikinci el bir araç için yaklaşık 2.500 – 2.900 TL civarı bir meblağa denk gelmektedir. Bu sayede sistemin kullanıcıları, araçların değerini, sistemin kazancını ve araçlarına herhangi bir masraf ödemeden sahip olduklarını bilmektedir.